O nas

michal-chwaszczewski-architekt

Michał Chwaszczewski

architekt

Specjalizuję się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych z nutką klasyki i nowoczesności. Od 12 lat prowadzę z sukcesami swoją pracownię projektową. Projektuje wnętrza luksusowe. Lubię łączyć ponadczasową elegancję z nowoczesnością, klasykę z minimalizmem. Uwielbiam materiały naturalne. Jestem Absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. Stale się kształcę, uczestniczę w branżowych wydarzeniach związanych z designem w kraju i za granicą.

Jestem na bieżąco z branżą budowlaną i panującymi na świecie trendami we wnętrzach. Fascynują mnie nowe trendy we wzornictwie i architekturze. Moją domeną jest kompleksowa realizacja domów i apartamentów. Wszystkie projekty poddaję szczegółowej analizie funkcjonalnej, która jest podstawą każdej udane realizacji. Prywatnie lubię motoryzację, świat mody.

Magdalena Kiszycka

mgr inż. arch.

Magdalena to młoda, utalentowana wizjonerka. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. Miłośniczka minimalizmu i klasyki, która nie boi się koloru. Uwielbia wyzwania i chętnie urzeczywistnia śmiałe pomysły.  Realizatorka marzeń, projektantka mebli skrojonych na miarę najbardziej wymagających potrzeb. Jej pasja do sztuki, a najbardziej do muzyki, wyszlifowała jej wrażliwość na piękno, dlatego w codziennej pracy kieruje się starożytną grecką zasadą, „To co Piękne, jest dobre, a to co dobre, prawdziwe” 

Bo pięknie żyć, to żyć dobrze, a kto żyje dobrze, żyje naprawdę.

magdalena-jeromin-min

Kristina Kazhan

architekt

Kristina Kazhan to kreatywna, pełna pasji architektka. Ukończyła College of Architecture and Civil Engineering w Mińsku, na kierunku Architektura.  Projektując, dba przede wszystkim o to, by wnętrze było zgodne z charakterem klienta. Każdy projekt traktuje indywidualnie, wnikliwie badając potrzeby inwestorów. Lubi łączyć czyste, proste płaszczyzny z formą organiczną. Uwielbia wszystkie kolory ziemi i świetnie odnajduje się w wielu stylach.  Pasjonuje się sportem dlatego doskonale rozumie potrzeby nieustannie pędzącego świata. Jest na bieżąco z panującymi trendami i umiejętnie się w nie wpisuje. 

„Dla wielu projektowanie wnętrz to po prostu piękny obraz. Dla mnie to filozofia jednostki, filozofia każdej rodziny”.

Dorota Rogaczewska

architekt

Dorota Rogaczewska jest utalentowaną artystką, graficzką i architektką. Ukończyła Liceum Plastyczne w Supraślu i Architekturę Wnętrz na wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. W swoich pracach wyróżnia się dbałością o szczegóły i innowacyjnością. Troszczy się  o to, by projektowane przez nią wnętrza były ergonomiczne i komfortowe. Przepada za elementami natury wnikającymi w domową przestrzeń. Nic dziwnego, bo uwielbia rośliny i zwierzęta. Nikt tak nie zadba o potrzeby najmniejszych jak Dorota. Jej ulubione meble to „meble z duszą”, zachwycające formą, barwą i teksturą. W pracę wkłada całe swoje serce i zawsze daje z siebie 200%. Widać to szczególnie, gdy tworzy misterne rysunki techniczne.

„Duszą każdego wnętrza jest człowiek”.

dorota-architekt

Polecamy

Uchwyty meblowe i gałki do mebli

Jak powszechnie wiadomo, trudno jest znaleźć towar wysokiej jakości, który wyróżnia się designem. W sklepach wielkopowierzchniowych nie ma zbyt dużego wyboru uchwytów meblowych i gałek do mebli, które są bardzo ważnym…

Okna i drzwi w Białymstoku

Nasza pracownia architektoniczna poleca firmę Diadom, która wyspecjalizowała się w sprzedaży oraz montażu stolarki okiennej. Od wielu lat na rynku świadczy usługi najwyższej jakości, zapewniając konkurencyjne ceny. Aktualne katalogi dostępnych…