Apartament 98m2 Asko Apartamenty Rocha 5

Przedstawiony projekt apartamentu to połączenie nowoczesności i elegancji z wykorzystaniem gry jasnych, białych ścian z ciemnymi płaszczyznami. Wnętrze emanuje komfortem i ekskluzywnością tworząc przyjemną atmosferę.

Ciemna jodła na podłodze znalazła swoją kontynuację na ścianach poprzez wykończenie ich drewnianymi płytami, idealnie skomponowanymi z podłogą. Biała elegancja pozostałych ścian została przełamana nowoczesnymi, mocnymi płaszczyznami czarnego, dymionego szkła. Takie kontrasty dodają wnętrzu wyrafinowanego charakteru.

Wyzwaniem był duży komin wentylacyjny, umieszczony w centralnym miejscu na rzucie. Rozwiązaniem okazało się wyeksponowanie go. Został podświetlony od góry i dołu i wykończony dekoracyjnymi, ryflowanymi płytami . A zamknięcie go z trzech stron szkłem wyniosło go do rangi dzieła sztuki, dzięki czemu stał się niebanalnym elementem dekoracyjnym.

Całość wnętrza dopełniają komfortowe i eleganckie meble. Dobrane tak, aby pasowały do nowoczesnego charakteru wnętrza i jednocześnie zapewniały maksymalny komfort użytkownikom. Odpoczynek w takim apartamencie to prawdziwy luksus!